ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

ניקוי ריפודים


הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח בחינם!
צור קשר 052-369-1478 לא בשבת

וידאו ניקוי ריפודים:


ניקוי ריפודים

אבי ניקוי שטיחים מנקה גם ריפודים מורכבים לניקוי, כמו ריפודי רכב, ריפודי כסאות, פינות אוכל, כסאות מחשב ועוד מוצרים שקשה להגיע לאזורים מסוימים בהם באמצעי ניקוי רגילים.

אבי ניקוי שטיחים - ניקוי ריפוד

אבי ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים כמו ריפודי כסאות, פינות אוכל, כסאות מחשב , כורסאות עתיקות ועוד מוצרים שקשה להגיע לאזורים מסויימים בהם באמצעי ניקוי רגילים. אנו מתמחים גם בניקוי ריפודי רכב, צוות מקצועי יגיע לביתך יאבחן את סוג ריפוד הרכב וימליץ לך על הניקוי הטוב והיעיל ביותר, אנו משתמשים בחומרים איכותיים המסירים את כל סוגי הכתמים, הניקוי מתבצע על ידי מכונה מיוחדת שעובדת על השפרצה ושאיבה בו זמנית כך שהריפוד אינו נשאר ספוג במים. - ניקוי ריפודים.

ניקוי ריפודים – לפני ואחרי

ניקוי ריפודים - ניקוי ריפוד לפני ואחרי תמונה אחת ניקוי ריפודים - ניקוי ריפוד לפני ואחרי תמונה שניה

ניקוי ריפודים- לנהוג נכון ברכב

יש לנו אתגר בשבילכם לשבוע, לא, לחודש הקרוב. תנסו לתעד את משך הזמן שבו אתם שוהים בתוך הרכב שלכם, בנסיעה, בהמתנה, בפקק, בכל דקה שבה אתם חיים בתוך קופסת הפלדה והמתכת הכבדה והמופלאה הזו. ללא ניתוח מעמיק, אפשר לומר כי האדם הסביר, זה שיש לו ילדים קטנים שאינם עצמאיים, שפרנסתו נמצאת מחוץ לבית ושמדי פעם רוצה גם לצאת ולבלות בחיק הטבע, עם בני משפחתו או עם חברים, ימצא עצמו מבלה שעות ארוכות, מדי חודש, רק בנסיעה מפה לשם ורק בשהייה בתוך הרכב, מה שמבטיח כי ההתנהלות בו תהפוך לסוג התנהלות ביתית וחופשית. יקומו ההורים שהרכב שלהם מצוחצח ומבריק, שאין על שטיחי הרצפה שאריות ממתקים וחטיפים מאשתקד, שהריפודים לא מלאים בנוזלים דביקים שאתם אפילו לא רוצים לדעת מהם ומה מקורם, שהפח לא מלא עד אפס מקום במיני ניירות טישו וממחטות? ואיך אפשר לשכוח את החול, הבוץ והאבק המצטבר לו בינות לקפלי הריפוד ומתחת לכסא הילדים המונח לו, כבדרך קבע, במושב האחורי.

אי אפשר להתעלם מכך שבדיוק כמו בבית מלוכלך, גם הימצאות לכלוך, טינופת ואבק ברכב יכולה להביא לבעיות תברואתיות לא פשוטות ואפילו להורדת ערך הרכב עקב פגיעה במראה ובמצב הכללי שלו. מה הפיתרון? ניקוי ריפודים ושטיחי רצפה, כמו גם שטיפה תקופתית מלאה של הרכב מבפנים ומבחוץ. בעזרת חומרים מתאימים לסוג הריפוד ניתן להסיר את רוב השומנים, הלכלוך והגורמים המזהמים מהריפוד ולשוות לו מראה מחודש, גם אם מדובר על רכב ישן שעבר טראומות, הרפתקאות וטיולים רבים, עם ילדים או בלעדיהם.

ניקוי ריפודים ברכב ניתן לעשות בעצמכם, בעזרת תכשירים ייעודיים לכך הניתנים לרכישה בכל חנות עשה זאת בעצמך, חשוב מאוד, יחד עם זאת, לוודא כי התכשירים שאיתם אתם משתמשים מיועדים לסוג הריפוד הקיים ברכב ובכל מקרה, עליכם לנקות את הריפודים ביסודיות ולהסיר לחלוטין את החומרים לאחר שסיימתם את התהליך של ניקוי ריפודים בכדי למנוע היווצרות כתמים ושאריות העלולות להביא לתגובות אלרגניות.

הרכב הוא הבית השני של רוב אוכלוסיית העולם המערבי והשהייה בו היא ארוכה, אינטנסיבית וממושכת. ככל שנשכיל, כחלק מאותה אוכלוסיה, להכיר בכך שעלינו להתייחס אליו ככזה ולדאוג לניקיונו, למירוקו ולהעלמת כל הלכלוכים, הטינופת והזוהמה המצטברת בו, ובריפודי המושב שלו, כך נהפוך את השהיה בו לנעימה יותר, מהנה יותר ובריאה יותר. בעזרת אותו תהליך פשוט וקל של ניקוי ריפודים נצליח ליצור מרחב שכיף להיות בו, שנעים להיות בו וכמו שציינו, שבריא יותר לחיות בו ולנשום אותו. גם הילדים, שמהווים את הגורם המרכזי ללכלוך ולהצטברות הריכוזים הבעייתיים ברכב, ירגישו טוב יותר בעת הנסיעה ויבינו מדוע אתם מבקשים מהם לשמור על הניקיון ועל הסדר. והעיקר שתנהגו באחריות ובזהירות ותגיעו בשלום אל מחוז חפצכם.

אבי ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי, שיחזור ותיקון שטיחים מקיר לקיר, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ריפודי רכב, ניקוי כיסאות, ניקוי וילונות, ניקוי מזרונים/מיטות נוער.
אבי ניקוי שטיחים מתמחים במקרים מיוחדים אשר מצריכים טיפול מיוחד בשאיבת מים, ניטרול ריחות בעלי חיים, טיפול במפגעי העש ועוד...

הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.