ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

לחץ כאן לחזרה לדף מאמרים ראשי

חומרי ניקוי

חומרי ניקוי

אחד הכללים החשובים ביותר ליעילות השימוש בחומרי ניקוי ולמניעת נזק אפשרי בעת השימוש בהם הוא בחירה מקצועית נכונה ומושכלת של סוג חומר הניקוי ואיכותו.  אחד המוצרים היותר רגישים לחומרי ניקוי הוא – שטיחים. כאשר מנקים אותם באמצעות חומר ניקוי יש הכרח להקפיד על שימוש בחומר ניקוי ייעודי המיועד להסרת כתמים.

על מנת לוודא כי נעשה שימוש נכון, זהיר ואפקטיבי בחומר ניקוי המיועד לסוג השטיח שברשותכם חשוב ולמעשה חיוני להסתייע בייעוץ של חברת ניקיון מקצועית ואף להזמין לביתכם את מי מאנשי המקצוע שלה לביצוע הניקיון הזמן ביובית בנתניה.  

לניקיון השטיחים יש היבט היגייני ובריאותי בהיותם קרקע פורייה וכר גידול פוטנציאלי למזיקים שונים. שטיחים הם גם שואבי אבק חזקים אשר כדי לשאוב מהם את האבק נדרש שואב אבק...

יש דברים שלא יורדים....

לא תמיד די במיטב היכולת, מה גם שעל מנת לנקות את הבית או את המשרד היטב נדרשים חומרי ניקיון איכותיים ובטיחותיים העומדים בתנאי התקינה המחייבים. חברת ניקיון מציעה מכלול של שירותי ניקיון, לרבות אספקת חומרים המשמשים את אנשי המקצוע שלה בעבודתם ועשויים לתת לכם מענה בשעת הצורך גם בהעדר נציג שירות.

לכל מוצר יש חומר ניקיון המתאים לסוגו כגון: חומרי ניקוי לשטיחים וריפודים, לרהיטי עץ, רהיטי אלומיניום, משטחים עשויים זכוכית, קירות, אסלות וכיורים ועוד.
היות שלעולם לא ניתן לצפות ולחזות מתי יידרש שימוש בחומרי ניקיון חשוב שהם יימצאו ברשותנו כל העת.

כאשר אנחנו נכנסים למקום לא נקי מתעוררת בנו רתיעה. לא נעים לנו לשהות במקום לא נקי. לעומת זאת, כאשר אנחנו נקלעים למקום נקי, אנחנו חשים שמישהו טרח למעננו, מישהו רחש לנו כבוד, למישהו היה חשוב שכאשר נפקוד את המקום הרושם הראשוני שייווצר אצלנו הוא של מקום נקי ומסודר.

ניקיון כבבואה של דברים טובים ויפים - ביובית בתל אביב

ניקיון מעיד על סדר. על איכות חיים. על אסתטיקה. על בריאות. הוא מהווה בבואה לכל אלה- אות, סימן ועדות. מקום נקי משדר ומקרין כבוד. אחד הדברים שלוכדים את העין כבר במבט ראשון הוא העדר ניקיון של מקום כמו גם של ניקיונו... הדברים שקופים. לא ניתן להסתירם או לטשטשם.

כמו דברים רבים אחרים, גם בשימוש בחומרי ניקוי חשוב להקפיד על המידה הנכונה, הרצויה וה... מידתית. לכן חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש ולהקפיד לא רק אל "עשה" אלא בעיקר גם אל "לא תעשה". שימוש בחומר ניקוי שאינו מתאים לסוג החומר שממנו עשוי המוצר המיועד לניקיון עלול לפגוע ולפגום בו, לשחוק או לכרסם אותו, לפרום או לגרום לשחיקה, לירידת ערך ואולי אף לצורך להוציאו מכלל שימוש - בדומה לחומרים שאינסטלטור משתמש בהם.

כל זה צריך ויכול להימנע על ידי שימוש מבוקר. מומלץ להתייעץ עם מומחים לחומרי ניקוי. אם מנוי וגמור עמכם לנקות את הבית או את המשרד במו ידיכם- עשו זאת כמו אנשי מקצוע מיומנים.


הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.