ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

ניקוי מזרונים


הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח בחינם!
צור קשר 052-369-1478 לא בשבת

וידאו ניקוי מזרונים - סרטון א':


וידאו ניקוי מזרונים - סרטון ב':


ניקוי מזרונים

מיטות ומזרונים הם מקום שמועד ללכלוך. אם זאת חיית מחמד שמבלה את הלילה איתנו או ילד שנגמל מחיתולים והצטברות אבק. הימצאות קרדית האבק במיטה בה אנו ישנים, עלולה לגרום לאלרגיות ובעיות בריאות, הלכלוך והאבק חודרים לעומק המזרון ונשארים בפנים. אנו משתמשים בחומרים איכותיים המיובאים מארצות הברית. אבי ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי מזרונים המתבצע על ידי מכונה שעובדת על השפרצה ושאיבה בו זמנית, ניקוי זה הוא עמוק ויסודי המנטרל את קרדית האבק ומחטא את כל סוגי האלרגיות מהמזרון, הפגת ריחות בעלי חיים וכל שאר הריחות. המזרון עובר חיטוי וניקוי יסודי. הניקוי מתבצע בבית הלקוח.

אבי ניקוי שטיחים פותרת את זה על ידי ניקוי וחיטוי כל סוגי המזרונים, מיטות נוער, הפגת ריחות של שתן ובעלי חיים. ניקוי המזרונים מאפשר שינה רגועה ונעימה ובעיקר, בריאה.

ניקוי מזרונים - המומחיות שלנו:

ניקוי מזרונים, עליהם מצטברים משקעים רבים, הנו דבר התורם להתבססות של מושבות קרדיות אבק וטפילים נוספים העלולים להביא למחלות, להתפרצויות אלרגניות ולשינה לא טובה מספיק, נעשה בעזרת כמה שלבים שהראשון, והבסיסי שבהם, הוא שאיבה מאסיבית בואקום עוצמתי המנקז אליו את כל הטפילים והלכלוך החיצוני הנמצא בין שקעי וקפלי המזרון. כאשר הופכים את אקט השאיבה לתכוף וקבוע, אפשר לייתר את שאר אמצעי הניקוי ולהישאר עם מזרון ראוי, נקי ומתאים לשינה.

בעזרת ניקוי מזרונים, הנעשה בצורה מקצועית ותכופה, תוכלו להרגיש, כמעט בן רגע, כיצד כל ההוויה הביתית משתנה ומשתפרת, אם בגלל המראה המחודש והרענן של המזרון הישן והטוב ואם בגלל ההרגשה הטובה שתחושו בכל פעם שתשכבו לישון בידיעה שמתחתיכם יש מזרן יבש, נקי וללא אבק ומזיקים.

אבי ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי, שיחזור ותיקון שטיחים מקיר לקיר, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ריפודי רכב, ניקוי כיסאות, ניקוי וילונות, ניקוי מזרונים/מיטות נוער.
אבי ניקוי שטיחים מתמחים במקרים מיוחדים אשר מצריכים טיפול מיוחד בשאיבת מים, ניטרול ריחות בעלי חיים, טיפול במפגעי העש ועוד...

הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.


ניקוי וילונות מזרונים - מזרנים - מזרון - מיזרון - ניקיון

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.