ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

ניקוי וילונות


הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח בחינם!
צור קשר 052-369-1478 לא בשבת

וידאו ניקוי וילונות:


ניקוי וילונות

ניקוי וילונות ידוע במורכבותו, בשל האריגים העדינים המשמשים לוילונות, הניקוי של הוילונות מצריך התחשבות באריג של הוילון תוך כדי שמירה על חוזק הסיב מבלי לפגוע בעדינותו, וילונות ידועים כפריט הצובר הרבה אבק , שמחיב לתת לו את הניקוי הנצרך מעת לעת.צוות מקצועי יגיע לביתך יאבחן את סוג הוילון וימליץ לך על הניקוי היעיל ביותר. אנו מתמחים בניקוי וילון רומאי, הניקוי מתבצע בבית הלקוח על ידי מכונה מיוחדת השומרת על איכות הוילון הניקוי מתבצע על ידי חומרים איכותיים המיובאים מארצות הברית.

ניקוי וילונות ידוע במורכבותו, בשל האריגים העדינים המשמשים לוילונות, הניקוי של הוילונות מצריך התחשבות באריג של הוילון תוך כדי שמירה על חוזק הסיב בלי לפגוע בעדינותו. במיוחד וילון רומאי שהנו מורכב לניקוי. אבי ניקוי שטיחים מנקה את כל סוגי הוילונות, ניקוי וילונות רומאיים תוך שמירה על חוזק הסיב ורכותו. הניקוי מתבצע בבית הלקוח והוילון חוזר למצבו המקורי.

ניקוי וילונות - תמונה לדוגמא

ניקוי וילון - ניקוי וילונות - לפני ואחרי

ניקוי וילונות - חידוש הוילון

סט של וילונות לקניה, זמין כיום הרבה יותר מפעם, אולם נראה כי אנו נוטים לא פעם לבזבז את כספינו לריק. ישנם אנשים הבוחרים לקנות סט חדש של וילונות, וחבל שכך. במקום לקנות וילונות חדשים לחלונות שבבתינו, תנו להם את הטיפול והניקיון שהם צריכים. ניקוי וילונות הוא יותר מעשי. אנו נספק לכם מידע שימושי על ניקיון וילונות שיגרום להם להחזיק זמן רב יותר ומצב טוב יותר.

דוגמא לחשיבות ניקוי וילונות

וילונות משמשים להגנה עלינו מהקרניים האולטרה – סגולות המזיקות של השמש. אנו משתמשים בוילונות גם לפרטיות שאנו רוצים בבית. הוילונות מבקרים גם את האור שמגיע מבחוץ. אלו הן הסיבות שאנו באמת צריכים וילונות בשבילם. סיבות אילו נכונות במיוחד שאנשים מבוגרים וחולים החשים רגישות לאור חזק של השמש בשעות הבוקר או אחר הצהריים. בישראל רוב ימות השנה השמש זורחת בלי עננים ולכן שימוש בוילונות מקבל חשיבות בפני עצמו. בנוסף, ניקוי וילונות הוא חשוב בגלל שוילונות מתלכלכים בצורה קלה במיוחד בעיקר אם אנו משאירים את החלונות פתוחים תמיד. הם גם ימשכו לכלכוך ואבק מבחוץ לתוכם. גם כשהחלונות סגורים הוילונות לא יכולים לברוח מהאבק והלכלוך עקב החריצים שיש בין החלונות. אפשר לדעת את זה אם אוויר נכנס מבחוץ גם כשהחלונות סגורים שזה אומר שאבק ולכלוך שמלכלכים את הוילונות יכולים גם הם להיכנס.

ניקוי וילונות ונקיון הבית

ניקוי וילונות - ניקוי וילונות הוא אלמנט חשוב בניקיון הבית. בתינו צריכים להיות נקיים כל הזמן בגלל שהינו מעוז שלוותינו. במידה והבית לא יהיה נקי במידה מספקת אנחנו בסכנה של מחלות הנגרמות מזיהום. עלינו לעשות את המיטב על מנת לשמור על ניקיון הבית. רוב הזמן אנו מחפשים לקנות דברים חדשים כמו ריהוט לבית כדי שהבית יראה יפה ונקי. בדיוק כמו ניקוי וילונות, אנו נוטים לקנות סטים חדשים של וילונות במקום לנקות אותם כדי לקבל מראה חדש. אתם לא מוצאים את זה יקר מידי?

אבי ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי, שיחזור ותיקון שטיחים מקיר לקיר, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ריפודי רכב, ניקוי כיסאות, ניקוי וילונות, ניקוי מזרונים/מיטות נוער.
אבי ניקוי שטיחים מתמחים במקרים מיוחדים אשר מצריכים טיפול מיוחד בשאיבת מים, ניטרול ריחות בעלי חיים, טיפול במפגעי העש ועוד...

הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.