ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

ניקוי שטיחים


הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח בחינם!
צור קשר 052-369-1478 לא בשבת

וידאו ניקוי שטיחים:


ניקוי שטיחים

כששואבים שטיחים באופן ביתי עם שואב אבק רגיל, אמנם שומרים על איכות הסיב של השטיח אך כך לא מבטיחים את הניקיון היסודי של השטיח. עם הזמן והשימוש המתמיד, השטיח אוגר לכלוך, כתמים, קרדית האבק ועוד כל מיני לכלוכים המצטברים עם הזמן. לכן יש צורך לתת את הטיפול הנדרש לשטיח ולנקותו מעת לעת בצורה המקצועית ביותר שתשיב לו את הצבעים הטבעיים ותשמר את חיי סיב השטיח. אבי ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי, תיקון וחידוש כל סוגי השטיחים. שטיחים מקיר לקיר, שטיחים פרסיים, שטיחים אוריינטלים,שטיחי צמר, שטיחים אפגאנים, שטיחים סינים, שטיחי עבודת יד, שטיחי שאגי וכל שאר סוגי השטיחים. הניקוי מתבצע בחומרים מיוחדים ואיכותיים המיובאים מארצות הברית הניקוי הוא עמוק ויסודי השומר על איכות השטיח ועל איכות הצבעים הטבעיים. אני מתמחים בהפגת ריחות בעלי חיים וקרדית האבק וטיפול במפגעי העש. הצוות המקצועי שיגיע לביתך יאבחן את סוג השטיח, סוג הסיבים, ובמיוחד את הנזקים והכתמים ועפ"י כל הנתונים ימליץ עלהניקוי הנכון והיעיל ביותר.

ניקוי שטיחים - תמונה לדוגמא:

ניקוי שטיחים - ניקוי שטיח לפני ואחרי

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

אבי ניקוי שטיחים מתמחים ב ניקוי שטיחים מקיר לקיר, לכל סוגי השטיחים. הניקוי מתבצע עם חומרים מיוחדים ואיכותיים, המיובאים מארה"ב. הניקוי הוא ניקוי עמוק ויסודי השומר על איכות השטיח, על איכות הצבעים יעיל במיוחד בהפגת ריחות לא נעימים (בעלי חיים וכדו'). הצוות המקצועי שיגיע לביתך יאבחן את סוג השטיח, סוג הסיבים, במיוחד את הנזקים והכתמים ועל פי כל הנתונים ימליץ על הניקוי הנכון והיעיל ביותר.

ניקוי שטיחים - לפני ואחרי

ניקוי שטיחים


ניקוי שטיחים: איך יודעים שהגיע זמן?

הגעתם למשרד בוקר אחד וענן אבק כיסה את החדר בדריכה הראשונה של רגלכם, ריח מוזר עלה ממנו או שפתאום אתם מתגרדים ללא סיבה. אם אחד מהדברים האלה קרו זה הזמן שהשטיח יעבור ניקוי. במקרים כאלה כנראה ששואב וספריי לא יספיקו וכדאי לנצל את ההזדמנות ולקרוא לחברת נקיון המתמחה ב ניקוי שטיחים שתתן לכם את הפתרונות הטובים ביותר ועל הדרך תחזיר לשטיח שלכם את הצבע העז המקורי שהיה לו. כך הלקוחות שלכם לא יתגרדו ואולי אפילו יגידו איזו מילה טובה על השטיח החדש שקניתם.

ניקוי שטיחים- לעשות טוב לחדר

כאשר נכנסים לחדר בבית פרטי או בבית עסק, אחד הדברים הראשונים שבולטים לעין כל היא הרצפה, ובאם יש עליה שטיח פרוס, הרי שהשטיח הוא זה שמושך את תשומת הלב הראשונית. שטיח מפואר, רך ונקי יכול לשוות, גם לבית או לעסק שאינם משתייכים לבני המעמד הגבוה והעשיר במיוחד, מראה יוקרתי ואקסקלוסיבי, ואילו שטיח מרופט, מרוט ומלוכלך, אפילו ויהיה במרכזו של משרד עורכי דין מוביל ויוקרתי, יוביל למראית עין של דלות והזנחה. אין ספק כי, בכל הקשור למראה ולתחושה, ניקוי שטיחים יכול לעשות רק טוב לחדר, לבית ולאווירה הכללית.

בדומה לשאר הרהיטים אשר עוברים הליך של חידוש, מירוק וניקוי, גם ניקוי שטיחים מטרתו לחדש את מראה השטיח, ולא משנה בן כמה הוא או באיזה מצב הוא נמצא, ולשוות לו מראה חדש ומבריק, כמו גם למנוע את הצטברות מצבורי האבק הגורמים גם לתחושת מחנק בשאר חלקי המבנה וגם יכולים, כאשר הם נערמים וחוסמים את דרכי הנשימה של סיבי השטיח, לפגוע באיכות הסיבים, להביא לקרעים בהם ולהתרופפות בחוזקם, כך שכל המארג ממנו עשוי השטיח ייפגם ויאבד מחיוניותו ומאיכותו, לעיתים ללא יכולת להפוך את הגלגל על פיו.

עוד יתרון גדול להליך ניקוי שטיחים הוא צמצום הסכנה לבריאות ולבטיחות הסניטרית של בני הבית, העובדים או חיות המחמד המסתובבות בקרבת השטיח המלוכלך. בדיוק כמו פרוות חיית המחמד האהובה, גם פרוות השטיח היא כר נוח, נעים וחמים למושבות פרזיטים ומזיקים לא מעטים, כגון פשפשים הנופלים מפרוות הכלב או החתול ומוצאים את משכנם החדש בינות אריגי השטיח, עלוקות וזוחלים קטנים המגיעים מבחוץ ומתמקמים, בנוחות לא מעטה, בסביבה חמה ומזמינה. באמצעות הליך ניקוי שטיחים נפטרים, בעצם, מאותן מושבות ומאותם מצבורים ומצמצמים את הסכנה התברואתית האמיתית, במיוחד, כאמור, אם ישנם ילדים קטנים הזוחלים על השטיח, חיות בית המוצאות מפלט מקור הרצפה עליו או אפילו מבוגרים שמבכרים ללכת ללא נעליים מתוך ידיעה כי השטיח ימנע מהם להתקרר.

ניקוי חלונות כאשר מתחילים באקט של ניקוי שטיחים צריך לזכור כי יש לעשותו בזהירות רבה ועל פי כללים ברורים של היצרן או בהתאם לסוג השטיח והאריג. פעולות לא נכונות ולא מתאימות יכולות להוביל להרס המרקם העדין של השתי וערב ממנו עשוי האריג, להיווצרות קמטים וקפלים שבלתי ניתן לאחותם, ובאופן כללי, להרס האיכות וההדר של השטיח האהוב. באם אינכם יודעים כיצד לתפעל נכון ניקוי שטיחים, רצוי להיוועץ באנשי מקצוע בתחום ולדעת כי השטיח שלכם נמצא בידיים טובות ומהימנות וכי מראהו לא רק שלא ייפגע, אלא גם ידמה למה שזכרתם מפעם, עת הייתם צעירים יותר והוא היה חדש ומבריק. במחשבה שנייה, ניקוי שטיחים יכול להיות גם הליך שלא רק יעשה טוב לחדר, אלא גם יגרום לכם לחיוך, אושר ותחושה נוסטלגית נפלאה.

אבי ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי, שיחזור ותיקון שטיחים מקיר לקיר, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ריפודי רכב, ניקוי כיסאות, ניקוי וילונות, ניקוי מזרונים/מיטות נוער.
אבי ניקוי שטיחים מתמחים במקרים מיוחדים אשר מצריכים טיפול מיוחד בשאיבת מים, ניטרול ריחות בעלי חיים, טיפול במפגעי העש ועוד...

הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.